Start »
  • 2023
  • Andrzejki pod nazwą „Jaskinia Wróżb”

Kategorie

Andrzejki pod nazwą „Jaskinia Wróżb”

2. Na zdjęciu są Panie przebrane za czarownice, które siedzą przy stolikach z wróżbami, do których ustawione są dzieci jeden za drugim. W tle widać bawiące się dzieci i stojące przy stoliku z poczęstunkiem

Dnia 29 listopada w godzinach popołudniowych Gminna Biblioteka Publiczna zorganizowała Andrzejki pod nazwą „Jaskinia Wróżb”. Pracownice biblioteki na samym początku wyjaśniły dzieciom znaczenie tego święta. Podczas wspólnej zabawy nie mogło zabraknąć tańców i wróżb. Dzieci wróżyły swoją przyszłość poprzez m.in. serduszka z imieniem wybranki/a, karteczek z zawodami, które będą wykonywać jak dorosną czy tradycyjne lanie wosku przez klucz. Nie mogło zabraknąć w tym dniu misia CeKiSia, który poczęstował dzieci ciasteczkiem z wróżbą. Dzieci mogły przyjść ubrane w kostiumy, które zaprezentowały w czasie imprezy. Podziękowania należy skierować do Pań z KGW Osiek i Kretki Małe, które przygotowały tematyczny słodki poczęstunek dla uczestników. Gminna Biblioteka Publiczna dziękuje za tak liczne uczestnictwo w andrzejkowej imprezie.