Bal wiosenny

Na zdjęciu z przodu stoją uczestnicy Balu wiosennego ( dzieci i dorośli ) z tyłu dekoracja balonowa nawiązująca do motywu balu

W miniony czwartek odbył się uroczy Bal wiosenny dla dzieci, który dostarczył wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Dzieci miały okazję wybawić się podczas wspólnych tańców, które wypełniły świetlicę wiejską śmiechem i radością.

Podczas balu nie zabrakło również pysznych smakołyków, które cieszyły podniebienia maluchów. Jednak prawdziwą niespodzianką dla wszystkich był występ grupy teatralnej BEZ MASKI, która przygotowała urocze przedstawienie pt. „Zwierzaki śpiewaki”. Dzieci, były oczarowane występem i nie mogły oderwać wzroku od sceny.

Na zakończenie imprezy każde dziecko zostało obdarowane pyszną watą cukrową, co dodatkowo umiliło imprezę i sprawiło, że uśmiech nie schodził z ich twarzy. Cała impreza odniosła ogromny sukces, a liczna frekwencja sprawiła, że była niezapomniana.

Podziękowania kierujemy do wszystkich dzieci za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz za Wasze przepiękne wiosenne stroje, które dodatkowo uświetniły atmosferę w balu, ale także do pracowników Urzędu Gminy, Centrum Kultury i Sportu oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osieku za Waszą nieocenioną pomoc i współpracę.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.