Start »
  • 2023
  • I Samorządowy Turniej Tenisa Stołowego w Bobrowie

Kategorie

I Samorządowy Turniej Tenisa Stołowego w Bobrowie

Grupa 8 osób z nagrodami
W sobotę 2 grudnia 2023 r. reprezentacja Gminy Osiek wzięła udział w I Samorządowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bobrowo. Naszą Gminę reprezentowali: Magdalena Teska, Agnieszka Trędowska, Paweł Chabowski, Maciej Czapiewski, Mariusz Rempuszewski, Jan Sulecki, Sławomir Szymborski oraz Jan Tarantowicz. Turniej odbył się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bobrowie.
Przy sołach tenisowych gra wilku zawodników. Widok z góry
Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach: mężczyźni do lat 45, mężczyźni 45+ oraz kobiety.
Mecze grano do 3 zwycięskich setów, sety rozgrywano do 11 punktów, bądź do osiągnięcia przewagi 2 punktów przez jedną ze stron.
Wśród pań 3 miejsce zajęła Magdalena Teska.
W kategorii mężczyźni do lat 45 zwycięzcą został Paweł Chabowski – Gmina Osiek, drugie miejsce zajął Artur Weber – Miasto i Gmina Górzno, a trzecie przypadło reprezentantowi Gminy Bobrowo – Mirosławowi Pniewskiemu.
W kategorii mężczyźni 45+ na najwyższym podium stanął Zbigniew Cichewicz z Gminy Bobrowo, tuż za nim uplasował się Piotr Szpeina również z Gminy Bobrowo, a najniższy stopień podium zajął Jan Sulecki z Gminy Osiek.
Na zakończenie Turnieju zwycięzcy kategorii męskich rozegrali mecz Open o Puchar Radnego Rady Powiatu Brodnickiego. Najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Chabowski.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali również pamiątkowe medale.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę w trakcie turnieju. Do zobaczenia w styczniu