Jesienna integracja Klubu Seniora z Osieka

Grupa seniorów siedząca przy stołach pod altaną na terenie kompleksu sportowego przy szkole w Osieku

Integracja, zabawa, taniec i ognisko z pieczeniem kiełbasek – tak wyglądało spotkanie seniorów w Osieku. Panie i panowie z Klubu Seniora w Osieku chętnie skorzystali z okazji do wyjścia z domu i dobrej zabawy na powietrzu. Na wspólną zabawę przybyli również zaproszeni goście z Klubu Seniora „Brzozowy Raj” z Gminy Brzozie oraz Pani Katarzyna Czapiewska opiekun Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wąpielsku. Podczas spotkania była muzyka, ognisko i poczęstunek.

Grupa seniorów trzymająca się za ręce i tańcząca w kółku

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.