Start »
  • 2023
  • Powiatowy Konkurs dla Dzieci „Samochwała”

Kategorie

Powiatowy Konkurs dla Dzieci „Samochwała”

Na zdjęciu widać uczestników konkursu w kategorii I-III wraz z jury, Radnym Powiatu Brodnickiego, Panem Wójtem, Przewodniczącym Rady Gminy oraz z Dyrektorem Centrum Kultury I Sprortu w Osieku

W pierwszym tygodniu grudnia w Centrum Kultury i Sportu w Osieku odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Dzieci „Samochwała”. Uczestnicy zmagali się w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy I-III, klasy IV-V i VI-VIII. Komisja konkursowa w składzie: Pani Marzena Tylmanowska, Pani Jolanta Rutkowska, Alina Zielińska i Pani Stanisława Klabiszewska stanęła przed nie lada wyzwaniem, wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale. Oto wyniki:

Kategoria przedszkole:

I miejsce Antonina Pruszewicz Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
II miejsce Maja Sztandarska Szkoła Podstawowa w Strzygach
III miejsce Zofia Choińska Szkoła Podstawowa w Osieku

Wyróżnienie specjalne Przewodniczącego Rady Gminy w Osieku Pana Jana Suleckiego Anna Gulczyńska Szkoła Podstawowa w Osieku
Wyróżnienie Alicja Gmińska Oddział Przedszkolny w Drużynach
Wyróżnienie Magda Bądzelewska Szkoła Podstawowa w Świedziebni

 

Kategoria I-III:

I miejsce Alicja Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy
II miejsce Hanna Szablewska Szkoła Podstawowa w Kruszynach
III miejsce Nikola Topolewska Szkoła Podstawowa w Osieku

Wyróżnienie specjalne Przewodniczącego Rady Gminy w Osieku Pana Jana Suleckiego Michał Kijewski Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy
Wyróżnienie Zofia Laps Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy
Wyróżnienie Zuzanna Miąskowska Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie
Wyróżnienie Laura Frygier Szkoła Podstawowa w Górznie

 

Kategoria IV-V:

I miejsce Wiktoria Pakuła Szkoła Podstawowa nr 3 w Brodnicy
II miejsce Alan Paterewicz Szkoła Podstawowa w Strzygach
III miejsce Franciszek Pruszewicz Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu

Wyróżnienie specjalne Przewodniczącego Rady Gminy w Osieku Pana Jana Suleckiego
Tomasz Utecht Szkoła Podstawowa nr 3 w Brodnicy
Wyróżnienie Kornelia Górka Szkoła Podstawowa w Bobrowie
Wyróżnienie Igor Fandzloch Szkoła Podstawowa w Kruszynach
Wyróżnienie Michalina Szostakowska Szkoła Podstawowa w Gorczenicy

 

Kategoria VI-VIII:

I miejsce Zuzanna Rulko Szkoła Podstawowa w Bobrowie
II miejsce Dorota Komorowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Brodnicy
III miejsce Bartłomiej Witkowski Szkoła Podstawowa nr 3 w Brodnicy

Wyróżnienie Łucja Uniatowska Szkoła Podstawowa w Kruszynach
Wyróżnienie specjalne Przewodniczącego Rady Gminy w Osieku Pana Jana Suleckiego Martyna Sochacka Szkoła Podstawowa w Osieku
Wyróżnienie Jury Antonina Górka Szkoła Podstawowa w Bobrowie

Gratulujemy jeszcze raz! Nagrody wręczyli Pan Paweł Chudy Wójt Gminy Osiek, Pan Mariusz Wojdyło Radny Powiatu Brodnickiego oraz Pan Jan Sulecki Przewodniczący Rady Gminy w Osieku. Dziękujemy za pomoc w Organizacji konkursu Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku.

Konkurs dofinansowany został przez Powiat Brodnicki.

Na zdjęciu widać uczestników konkursu w kategorii I-III wraz z jury, Radnym Powiatu Brodnickiego, Panem Wójtem, Przewodniczącym Rady Gminy oraz z Dyrektorem Centrum Kultury I Sprortu w OsiekuNa zdjęciu widać uczestników konkursu wraz z jury, Radnym Powiatu Brodnickiego, Panem Wójtem, Przewodniczącym Rady Gminy oraz z Dyrektorem Centrum Kultury I Sprortu w OsiekuNa zdjęciu widać siedzące dzieci a z drzwi wychodzi duży miś machający do publiczności