Start »
  • 2023
  • Powiatowy konkurs recytatorski dla seniorów „Śpieszmy się kochać ludzi” organizowany przez Centrum Kultury i Sportu w Osieku

Kategorie

Powiatowy konkurs recytatorski dla seniorów „Śpieszmy się kochać ludzi” organizowany przez Centrum Kultury i Sportu w Osieku

grafika przedstawia plakat informacyjny o konkursie, zapisana jest data, godzina oraz miejsce odbywania się konkursu

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie recytatorskim dla seniorów „Śpieszmy się kochać ludzi”. Konkurs w tym roku odbędzie się 10 listopada o godz. 15.00 w Sali Centrum Kultury i Sportu w Osieku. Motywem przewodnim będą utwory patriotyczne. Regulamin uczestnictwa oraz karta zgłoszenia w pliku poniżej. Po więcej informacji zapraszamy pod numerem tel. 506 091 926

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.