Uważaj na nieuczciwych wykonawców

Zawiera tekst: "Uwazaj na nieuczciwych wykonawców czystepowietrze.gov.pl Weź bezzwrotną dotację • Dla osób fizycznych, będących właścicielami lub współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą. • Na wymianę nieefektywnego pieca na paliwo stałe i ocieplenie domu. • Możesz dostać nawet do 135 tys. zł w przypadku najwyższego poziomu dofinansowania i do 1,2 tys. zł na audyt energetyczny. Sprawdź wykonawcę przed podpisaniem umowy Nadal masz wątpliwości? Pamiętaj • Żadna z instytucji obsługujących program „Czyste Powietrze” – Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarko Wodnej, wojewódzkie fundusze, gminy, wybrane banki – nie promuje i nie poleca konkretnych firm, usług, urządzeń. Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG) Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) REGON Portal podatkowy Ministerstwa Finansów Zajrzyj na listę ZUM: lista-zum.ios.edu.pl Odwiedź stronę: czystepowietrze.gov.pl Zadzwoń na ogólnopolską infolinię: 22 340 40 80 Napisz maila: czystepowietrze @nfosigw.gov.pl Program „Czyste Powietrze”. Uważaj na nieuczciwych wykonawców"

Uważaj na nieuczciwych
wykonawców
czystepowietrze.gov.pl

Weź bezzwrotną dotację
• Dla osób fizycznych, będących właścicielami lub współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.
• Na wymianę nieefektywnego pieca na paliwo stałe i ocieplenie domu.
• Możesz dostać nawet do 135 tys. zł w przypadku najwyższego poziomu dofinansowania i do 1,2 tys. zł na audyt energetyczny.

Sprawdź wykonawcę przed podpisaniem umowy
Nadal masz wątpliwości?

Zajrzyj na listę ZUM:
lista-zum.ios.edu.pl

Odwiedź stronę:
czystepowietrze.gov.pl

Zadzwoń na
ogólnopolską infolinię:
22 340 40 80

Napisz maila:
czystepowietrze@nfosigw.gov.pl

 

Zawiera tekst: "Uwazaj na nieuczciwych wykonawców czystepowietrze.gov.pl Weź bezzwrotną dotację • Dla osób fizycznych, będących właścicielami lub współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą. • Na wymianę nieefektywnego pieca na paliwo stałe i ocieplenie domu. • Możesz dostać nawet do 135 tys. zł w przypadku najwyższego poziomu dofinansowania i do 1,2 tys. zł na audyt energetyczny. Sprawdź wykonawcę przed podpisaniem umowy Nadal masz wątpliwości? Pamiętaj • Żadna z instytucji obsługujących program „Czyste Powietrze” – Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarko Wodnej, wojewódzkie fundusze, gminy, wybrane banki – nie promuje i nie poleca konkretnych firm, usług, urządzeń. Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG) Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) REGON Portal podatkowy Ministerstwa Finansów Zajrzyj na listę ZUM: lista-zum.ios.edu.pl Odwiedź stronę: czystepowietrze.gov.pl Zadzwoń na ogólnopolską infolinię: 22 340 40 80 Napisz maila: czystepowietrze @nfosigw.gov.pl Program „Czyste Powietrze”. Uważaj na nieuczciwych wykonawców"

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.