Start »
  • 2023
  • Projekt „Mała Książka Wielki Człowiek” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku

Kategorie

Projekt „Mała Książka Wielki Człowiek” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku

Na stole znajdują się książki oraz plakat, z tyłu stołu jest ściana z namalowanym logiem biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Osieku kolejny raz bierze udział w projekcie „MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK”. Projekt kierowany  jest do dzieci w wieku przedszkolnym i ma na celu rozwijanie pasji do czytania, którym czytać mają rodzice. Wspólne czytanie to miłe spędzanie czasu razem, ale także motywuje rodzica do odwiedzania wraz  z dzieckiem biblioteki i poznawanie jej asortymentu. Nasza biblioteka cały czas poszerza swój asortyment książek dla dzieci.

Dla każdego nowego małego czytelnika czekają „wyprawki czytelnicze”, a w nich: zestaw książek „Krasnal w Krzywej Czapce” i „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” oraz Karta Małego Czytelnika. Mały czytelnik za każdą wizytę w naszej bibliotece, podczas której wypożyczy minimum jedną książkę z dziecięcego księgozbioru otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu naklejek zostanie wyróżniony imiennym dyplomem.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na stole znajdują się książki oraz ozdoby

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.