Spotkanie wigilijne dla osób niepełnosprawnych

Zdjęcie przedstawia osoby siedzące przy trzech dużych stołach zastawionych jedzeniem.

W poniedziałek, 18 grudnia w Centrum Kultury i Sportu w Osieku odbyło się spotkanie wigilijne dla osób niepełnosprawnych. Inicjatywa zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Osieku oraz Gminną Biblioteką Publiczną.
Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Osiek Pan Paweł Chudy, który powitał wszystkich zgromadzonych. Dzielenie się opłatkiem poprzedziły świąteczne życzenia. Spotkanie uświetnił występ Grupy Teatralnej Bez Maski działającej przy CKiS w Osieku, która przedstawiła spektakl „Chude Święta”. Zaproszeni goście otrzymali od Mikołaja paczki z podarunkami.

Autor: Karolina Nadarzewska
Zdjęcia: Sławomir Zieliński