Sukces MDP Osiek!

Kilka osób w jednym rzędzie stoi na murawie.

10 września 2023 roku w Bobrowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF,  które przyniosły wielki sukces drużyny MDP Osiek. Drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach tj. rozwinięcie bojowe oraz bieg sztafetowy na 400 m z przeszkodami.

Dziewczęta reprezentujące OSP Osiek oraz naszą Gminę zdobyły zaszczytne drugie miejsce, pokazując nie tylko swoją wyjątkową siłę i wytrzymałość, ale również determinację i poświęcenie.

Serdeczne gratulacje kierujemy w stronę naszych utalentowanych sportowców oraz nieocenionych opiekunów, którzy przygotowali drużynę do tego wyzwania. Ich wysiłek i determinacja zaowocowały zasłużonym miejscem na podium.

Dziękujemy także wspaniałym rodzicom i oddanym sympatykom drużyny, którzy stworzyli niezapomnianą atmosferę wsparcia podczas zawodów. Wasza obecność sprawiła, że MDP Osiek miało najlepszą strefę kibica na całych zawodach.

Galeria