Start »
  • 2023
  • Turniej siatk贸wki – WO艢P 2023

Turniej siatk贸wki – WO艢P 2023

Kolejne zmagania sportowe za nami 馃彁
Przed p贸艂noc膮 24 stycznia 2023 roku zako艅czyli zmagania na hali w Osieku siatkarze, kt贸rzy do艂o偶yli swoje cegie艂ki na rzecz WO艢P.
Do turnieju zg艂osi艂y si臋 nast臋puj膮ce dru偶yny: Dynamo, GOKiS Radomin, Team Herosi, Toru艅skie Rakiety, Volley Team oraz CKiS Osiek. O prawid艂owy przebieg rozgrywek dbali s臋dziowie Jan Sadowski oraz 艁ukasz Ostrowski.
Podczas zawod贸w odwiedzi艂 nas mi艣 CeKi艢馃ぉ
Rywalizacja w pierwszej fazie turnieju toczy艂a si臋 w dw贸ch grupach po trzy zespo艂y w ka偶dej. W grupie A pierwsze miejsce zaj臋艂a dru偶yna Dynamo, a na drugim miejscu uplasowa艂a si臋 ekipa Team Herosi. Natomiast w grupie B triumfowa艂y Toru艅skie Rakiety przed zespo艂em CKiS Osiek. Przed meczami p贸艂fina艂owymi rozegrano mecz o pi膮te miejsce, w kt贸rym GOKiS Radomin pokona艂 Volley Team.
W pierwszym p贸艂finale Dynamo zwyci臋偶y艂o z CKiS Osiek, natomiast w drugim Team Herosi musia艂 uzna膰 wy偶szo艣膰 Toru艅skich Rakiet.
W meczu o III miejsce zwyci臋偶y艂 2:1 Team Herosi z ambitnie graj膮c膮 dru偶yn膮 z Osieka. Rozgrywka fina艂owa dostarczy艂a wielu emocji, w kt贸rej ostatecznie w tie-breaku zwyci臋偶y艂a dru偶yna Dynamo z Toru艅skimi Rakietami. Puchary dru偶ynom wraz z s臋dziami zawod贸w wr臋czy艂a szefowa osieckiego sztabu: Agnieszka Tr臋dowska.

 

Galeria

Zaloguj si臋

Zarejestruj si臋

Reset has艂a

Wpisz nazw臋 u偶ytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odno艣nikiem do ustawienia nowego has艂a.