Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W środku kadru stoi 6 osób, dwie na pierwszym planie trzymają kwiaty.

19 grudnia 2023 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Osieku odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenie ustanowione w 1960 r. nadawane jest przez Prezydenta RP osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.

W naszej gminie z wnioskiem o medale wystąpiły 3 pary, którym Wójt Gminy Osiek Paweł Chudy wręczył odznaczenia w asyście Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Doroty Kopczyńskiej. Mieliśmy wielką przyjemność świętować Jubileusz z parami, które w 1973 r. zawarły małżeństwo i postanowiły pójść wspólną drogą w dalsze życie.

 

Zacni Jubilaci to:

Krystyna i  Aleksander Gołkowscy ze Strzyg

Elżbieta i Jan Lewandowscy z Osieka

 Bożena i Kazimierz Palczewscy z Kujawy

 

Niech ten szczególny dla Państwa dzień
będzie okazją nie tylko do wspomnień,
ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość.

Przyjmijcie Państwo jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia:
zdrowia, szczęścia, pomyślności
i samych radosnych dni.

W środku kadru stoi 6 osób, dwie na pierwszym planie trzymają kwiaty.