Start »
  • 2023
  • !! Uwaga konkurs – „Portret Jesieni” !!

Kategorie

!! Uwaga konkurs – „Portret Jesieni” !!

Zawiera tekst: "Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Portret Jesieni""

Jesień to czas, gdy otaczająca nas przyroda przygotowuje się do snu. Zanim jednak to nastąpi, cieszy nasze oczy bogactwem kolorów – ciepłe żółcie, żywa czerwień, rudości i pomarańcze mieszają się w pejzażu i zachwycają barwami.

Jest to też czas spacerów, zbierania kasztanów i żołędzi, nawlekania korali z jarzębiny, suszenia wielobarwnych liści. To czas, gdy wieczory robią się coraz dłuższe, a my zastanawiamy się, co możemy zaproponować naszym dzieciom oprócz siedzenia przed telewizorem czy komputerem.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs pn. „Portret Jesieni”. Jest on skierowany do najmłodszych mieszkańców gminy Osiek: przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych kl. I-VIII.

Kategorie konkursowe:
I kategoria – przedszkolaki
II kategoria – uczniowie klas I-III
III kategoria – uczniowie klas IV-VI
IV kategoria – uczniowie klas VII- VIII

Każdy z uczestników może zgłosić jedną pracę wykonaną dowolna techniką: rysunek, grafika, malarstwo, kompozycje przestrzenne, rzeźby, prace z plasteliny itp.

Prace przyjmowane będą do 31 października 2023 r., do godz. 15.00 w siedzibie CKiS w Osieku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się do dnia 6 listopada 2023 roku na naszym profilu na Facebooku. Na autorów najpiękniejszych prac, w każdej z kategorii wiekowych czekają nagrody!

Zgłoszenie pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody rodzica na udział dziecka w w/w konkursie oraz na publikację pracy oraz imienia, nazwiska, wieku i wizerunku dziecka.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.