Start »
  • 2023
  • Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci “Samochwała”

Kategorie

Zawiera tekst: "Centrum Kultury i Sportu W OSIEKU Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci “Samochwała” Termin 5 grudnia 2023 r. Kategoria przedszkola i klasy I-III Termin 7 grudnia 2023 r. Kategoria klasy IV-V i klasy VI-VII • Zgłoszenia do 24 listopada 2023 roku ckis@gminaosiek.pl tek 506 091 926 Konkurs dofinansowany ze środków Powiatu Brodnickiego"

Centrum Kultury i Sportu w Osieku

Termin 5 grudnia 2023 r.
Kategoria przedszkola i klasy I-III

Termin 7 grudnia 2023 r.
Kategoria klasy IV-V i klasy VI-VIII

Zgłoszenia do 24 listopada 2023 roku
ckis@gminaosiek.pl

Konkurs dofinansowany ze środków Powiatu Brodnickiego

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.