Zbieranie, transport oraz unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest w gospodarstwach rolnych.

.
Nabór dotyczy azbestu zdjętego przez rolników z budynków gospodarskich dofinansowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach Działania A1.4.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego: „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest: Część 2) Przedsięwzięcia w zakresie zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych”.
Gmina nie posiada informacji od ARiMR o rolnikach, którzy podpisali umowy na wymianę pokryć dachowych oraz rozliczyli zadanie. Dlatego zwracamy się do osób zainteresowanych utylizacją zdjętego eternitu o składanie w Urzędzie Gminy w Osieku w terminie do 17 listopada 2023 r. stosownych wniosków.
Po uzyskaniu od Państwa danych będziemy mogli złożyć wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu i zrealizować tym samym odbiory azbestu.
W przedmiotowej sprawie prosimy się kontaktować z Tomaszem Maćko pokój nr 4, tel. 564938121.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.