Start »
  • 2024
  • Bal karnawałowy – WOŚPOWY ZAWRÓT GŁOWY

Bal karnawałowy – WOŚPOWY ZAWRÓT GŁOWY

Na zdjęciu znajduje się grupa dzieci i dorosłych przebrana w różne stroje karnawałowe trzymająca baner z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W Świetlicy Wiejskiej w Osieku dnia 25.01.2024r. odbył się wyjątkowy bal karnawałowy dedykowany najmłodszym dzieciom. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, miało nie tylko na celu zapewnienie dzieciom i ich rodzicom wspaniałej zabawy, ale również wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizacja tego niezwykłego balu nie byłaby możliwa bez zaangażowania wielu osób i instytucji. Dzieci spędziły ten czas z pracownikami Gminnej Biblioteki Publicznej, Centrum Kultury i Sportu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osieku. Chętnie pomogli również pracownicy Urzędu Gminy oraz KGW Osiek, Koło Seniora i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

W trakcie balu karnawałowego dzieci mogły wziąć udział w różnorodnych konkursach, zabawach i tańcach. Nie zabrakło kolorowych przebrań, które dodatkowy uatrakcyjniły to wydarzenie. Dzieci korzystały z wielu atrakcji, m.in.: plecionych warkoczyków, tatuaży brokatowych, kręconych baloników czy ścianki do zdjęć. Jak również przyrządzonych pyszności, tj.: sandwiche, ciasta, deserki, babeczki, popcorn, owoce oraz wata cukrowa.

Nie można pominąć faktu, że bal karnawałowy miał wyjątkowo charakter charytatywny. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na wsparcie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy za Waszą obecność i za każdy grosik wrzucony do WOŚPowej puszki.

Podsumowując, bal karnawałowy dla dzieci połączony z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także dowodem na to, że wspólnie można dokonać wielkich rzeczy. Dzięki zaangażowaniu rodziców i instytucji lokalnych oraz dobrej woli wszystkich uczestników balu udało się stworzyć niezapomniane wydarzenie dla najmłodszych oraz przyczynić się do szczytnego celu pomocy potrzebującym.

Fot. Sławomir Zieliński

Galeria