Zawiera tekst: "Wójt Gminy Osiek - Paweł Chudy ma zaszczyt zaprosić na DOŻYNKI GMINNE w tapinożu mW 26 sierpnia 2023 r. (sobota) Boisko sportowe w tapinożu Program uroczystości: 12.30 13.30 15.00 Uroczysta Msza Święta Dziękczynna w tapinożu. Oficjalna część dożynek: - powitanie gości przez Wójta Gminy Osiek - przekazanie chleba dożynkowego - przemówienia gospodarzy i zaproszonych gości - wręczenie podziękowań dla rolników - rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Wieniec Dożynkowy - występ Orkiestry Dętej ze Skrwilna. Festyn dożynkowy. W programie: dmuchańce, animacje, konkursy, gry, zabawy dla dzieci i dorosłych, występ Zespołów Biedronki i Mali Tancerze. 19.00-1.00 Zabawa taneczna - Zespół LUMINACJA. MAR-DAR stokrotka i BRODNICA ANPOL MRZOZJE Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osieku, FHU ROLAG Rafał Sierocki"