Start »
  • 2024
  • Nowości książkowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku

Kategorie

Nowości książkowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku zagościły fascynujące nowości książkowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Biblioteka dba o zróżnicowane gusta czytelników, dlatego nowe pozycje książkowe są starannie dobrane właśnie pod nich. Dla najmłodszych zakupione zostały książeczki sensoryczne z wycięciami i ruchomymi elementami oraz z postaciami z ulubionych bajek, które zapewniają interaktywną i angażującą lekturę. Dorośli również znajdą coś dla siebie - od najnowszych części książek wydanych w 2024 roku, po kontynuacje bestsellerów z poprzedniego roku. Wszystko, co kochamy czytać, teraz na wyciągnięcie ręki w naszej bibliotece.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku zagościły fascynujące nowości książkowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Biblioteka dba o zróżnicowane gusta czytelników, dlatego nowe pozycje książkowe są starannie dobrane właśnie pod nich.

Dla najmłodszych zakupione zostały książeczki sensoryczne z wycięciami i ruchomymi elementami oraz z postaciami z ulubionych bajek, które zapewniają interaktywną i angażującą lekturę.

Dorośli również znajdą coś dla siebie – od najnowszych części książek wydanych w 2024 roku, po kontynuacje bestsellerów z poprzedniego roku.

Wszystko, co kochamy czytać, teraz na wyciągnięcie ręki w naszej bibliotece.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.