Start »
  • 2024
  • Osiecki Kiermasz Wielkanocny

Kategorie

Osiecki Kiermasz Wielkanocny

Zdjęcie przestawia ustawione na stole dekoracje wielkanocne, którym przygląda się grupa ludzi

W minioną niedzielę, Świetlica Wiejska w Osieku stała się miejscem niezwykłej wielkanocnej atmosfery, gdy liczni wystawcy zebrali się, aby podzielić się z Państwem swoimi talentami, świątecznymi dekoracjami, domowymi wypiekami czy nawet własnoręcznie szytymi torebkami. Stoiska udekorowane były wiosennymi motywami, na których zaprezentowano szeroki wybór pięknych prac. Dla tych, którzy pragnęli wnieść do swoich domów nutę tradycji, nie zabrakło możliwości zakupu klasycznych wielkanocnych ozdób, ale dla poszukujących nowoczesnego stylu oferowano nowatorskie dekoracje wykorzystujące nowe techniki i nietypowe materiały, które zaskakiwały oryginalnością i pomysłowością.

Prace wprawiły odwiedzających w zachwyt i mobilizowały do wielu rozmów na ich temat. Ale to nie tylko artykuły na sprzedaż przyciągały uwagę, lecz również smakołyki, którymi każdy mógł się poczęstować. Nie zabrakło tradycyjnego żurku, swojskich wędlin oraz słodkich babeczek i ciastek. Składamy podziękowania dla Pani Agnieszki Szczechowicz z KGW Sumin, która przygotowała pyszny żurek, który kojarzy się właśnie z Wielkanocą. Dla tych, którzy potrzebowali się rozgrzać, serwowano również kawę i herbatę. Podczas kiermaszu można było skorzystać z sesji fotograficznej u Pani Iwony Sosnowskiej.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim wystawcom za ich zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Ich prace nie tylko dodawały uroku kiermaszowi, ale także wprowadzały w wielkanocny nastrój. Wystawcami na Osieckim Kiermaszu Wielkanocnym byli: KGW Osiek, 125 Drużyna Harcerska AVES im. Harcerzy spod znaku Rodła, Henryka Kamińska, Małgorzata Lulińska, Maja Borowska, Małgorzata Bytner, Agnieszka Treder, Małgorzata Tomasik kwiaciarnia „U GOSI”, Magdalena Tomasik, Łukasz Ostrowski i Anna Król, Małgorzata Linowska  Doradca Pielęgnacyjny w firmie Mary Kay, która oferowała bezpłatną konsultację kosmetyczną oraz zabieg regenerujący na dłonie oraz testowanie kosmetyków.

Osoby, które dokonały zakupów u wystawców podczas kiermaszu otrzymywały los, który umożliwiał wylosowanie upominku. Wśród uczestników kiermaszu wylosowano 2 upominki, które ufundowały nasze lokalne kwiaciarnie: Małgorzata Tomasik „U GOSI” oraz Anna Szymendera „Kwiatowy Zakątek AN”. Upominek od Pani Małgorzaty Tomasik wylosował Pan Krystian Surmiak, a od Pani Anny Szymendery wylosowała Pani Aneta Wiśniewska.

Nie można nie docenić wysiłku i zaangażowania pracowników Urzędu Gminy,  Centrum Kultury i Sportu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku oraz KGW Osiek za udostępnienie sali Świetlicy Wiejskiej.

Dziękujemy!

 

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.