Start »
  • 2023
  • Prace przy budowie kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Strzygach

Kategorie

Prace przy budowie kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Strzygach

Trwają prace przy budowie kompleksu sportowo- rekreacyjnego w Strzygach.
Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2023 r.
Szczegółowy zakres rzeczowy zadania: budowa boiska piłkarskiego o wymiarach zgodnie z unifikacją PZPN -ORLIK U11 i U10 o nawierzchni z trawy syntetycznej z zaprojektowanym systemem drenażu oraz wyposażeniem, budowa ogrodzenia boiska piłkarskiego z niezbędnymi furtkami wejściowymi, bramami, piłko-chwytami, wycieraczkami metalowymi oraz koszami na śmieci, wykonanie oświetlenia boiska piłkarskiego, budowa utwardzenia terenu z kostki brukowej, budowa zaprojektowanych parkingów oraz chodnika z demontażem i ponownym montażem istniejącego ogrodzenia, nasadzenia drzew, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, wykonanie oświetlenia placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej oraz utwardzenia terenu, budowa altanki.
Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „”Grumix”” z siedzibą w Preczowie.
Wartość zadania wynosi 1 500 000,01 zł. Inwestycja uzyskała dofinansowanie w kwocie 500 000,00 w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.