Start »
  • 2023
  • Przygotowania do nowego roku szkolnego – SP Osiek

Kategorie

Przygotowania do nowego roku szkolnego – SP Osiek

Sala gimnastyczna z boiskiem do koszykówki i siatką.

Wakacje to czas wytężonej pracy, by przygotować szkołę na spotkanie z uczniami w nowym roku szkolnym. W okresie wakacji wykonano kilka renowacji. Najpoważniejszą z nich było odnowienie i zabezpieczenie nawierzchni hali sportowej oraz odmalowanie linii do gier zespołowych.

A jakie inne zmiany czekają na naszych uczniów? O tym już we wrześniu … Tymczasem, Kochani, korzystajcie  z beztroskiego czasu letniego wypoczynku.

Do zobaczenia niebawem!

Dyrektor szkoły


Nawierzchnia hali sportowej jest wymagająca w utrzymaniu. Ze względu na jej dużą powierzchnię ważne jest, aby trwale i skutecznie ją zabezpieczyć. Każde bieżące sprzątanie jest kosztowne, dlatego zastosowano wysokiej jakości powłoki akrylowe, które zabezpieczają nawierzchnie.

Zabezpieczono podłogę hali warstwą polimeru, który amortyzuje upadki, co redukuje konsekwencje fauli, zmniejsza ból od upadków, a także obniża ryzyko kontuzji. Zwiększa też przyczepność butów i pojazdów do powierzchni, co minimalizuje ryzyko poślizgu i poprawia efektywność gry.

Warstwa akrylu jest zabezpieczeniem właściwej nawierzchni. Pozwala to amortyzować uderzenia, chroni przed zarysowaniami, zdzieraniem nawierzchni. Stanowi też ochronę przed gumą i innym zabrudzeniom. Tego typu warstwy znacznie ułatwiają sprzątanie powierzchni hali.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.