Start »
  • 2024
  • Wośpowy Turniej Piłki Nożnej

Wośpowy Turniej Piłki Nożnej

423327007_861526295771870_1644677201679815409_n
W niedzielę 28 stycznia 2024 r. o godz. 9.30 rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej. Była to jedna z cyklu imprez zorganizowanych z okazji tegorocznego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Turnieju wystartowało 9 drużyn: FCO Amsterdam, Tartak Nara Gmina Brzozie, Legia Osiek, FC Zapas, Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy, Jutrzenka Rypin, Mamauto, Kama Ruszkowo i Strzygi Team. Drużyny zostały podzielone na trzy grupy, grając systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansowała najlepsza drużyna z każdej grupy, plus jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem bramkowym.
Półfinały to zmagania drużyn FCO Amsterdam i Jutrzenka Rypin oraz Mamauto i Tartak Nara. Do finału awansowała drużyna Mamauto i Jutrzenka Rypin, ta ostatnia zwyciężyła ostatecznie cały Turniej. Sędzią zawodów był Pan Mateusz Siemiątkowski.
Tak przedstawia się klasyfikacja końcowa:
I miejsce Jutrzenka Rypin
II miejsce Mamauto
III miejsce FCO Amsterdam
Gratulujemy!
Wpisowe z zawodów zasiliło Wośpowe puszki Sztabu Gminy Osiek.
Autorka art.  Karolina Nadarzewska CKiS Osiek
Galeria