XXII POWIATOWY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Zawiera tekst: "STAROSTA BRODNICKI oraz WÓJT GMINY BOBROWO SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA XXII POWIATOWY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH Konkurs odbędzie się w piątek 22 marca o godz. 1100 w Ośrodku Kultury w Bobrowie ORGANIZATORZY"

Konkurs odbędzie się w piątek 22 marca o godz. 1100 w Ośrodku Kultury w Bobrowie.

Cele konkursu :

• zachęcanie mieszkańców powiatu do podtrzymywania tradycji wykonywania palm wielkanocnych.
  • rozwijanie pomysłowości w ramach ozdabiania palm przez dawne i nowe tradycje wsi.

REGULAMIN

1. W konkursie biorą udział koła gospodyń wiejskich, uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych – zawodowych z terenu powiatu.
      2. Zarówno koła gospodyń wiejskich jak i wszystkie szkoły zgłaszają do konkursu po jednej palmie.
      3. Wysokość palmy jest dowolna.
      4. Do wykonania palmy można użyć następujące materiały:
        • Patyk drewniany wysokości palmy
        • Bibułki, krepa różnokolorowa, z której wykonujemy ozdoby w formie kwiatów, listków
        • Rośliny – bukszpan, bazie, gałązki brzozy, trzciny
        • Inne elementy
        • Nie używamy sztucznych ozdób i kwiatów
      5. Organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii.
        • Kategoria I   szkoły podstawowe
        • Kategoria II     szkoły średnie/zawodowe
        • Kategoria III  koła gospodyń wiejskich
      6. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w piątek 22 marca br.  w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrowie o godzinie 11.00, na które organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników konkursu.
      7. Palmy należy dostarczyć do GOK-u w Bobrowie w dniu konkursu do godziny 10.30.
      8. Przyjazd uczestników na koszt własny.
      9. Informacji dotyczących organizacji konkursu udziela Dorota Sikorska – GOK w Bobrowie tel. 495-18-11 wew. 23

Do dnia 15 marca prosimy o telefoniczne lub mailowe zgłoszenie udziału w konkursie: gok.bobrowo@interia.pl lub tel. 56 495 18 11 wew. 23 lub 24