Start »
  • 2023
  • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – SP Strzygi

Kategorie

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – SP Strzygi

Grupa dzieci pozujących do zdjęcia w sali gimnastycznej.
23 czerwca podczas uroczystego apelu zakończyliśmy rok szkolny 2022/23.👩‍🎓👨‍🎓
Na hali sportowej zgromadziła się cała społeczność szkolna, zaproszeni goście oraz rodzice.
Po odśpiewaniu hymnu pan Dyrektor Z. Gutowski powitał wszystkich zebranych, a szczególnie przybyłych gości: Wójta Gminy Osiek wraz z pracownikami i radnymi, przewodniczącą RR p. M. Stocką, ppłk. rezerwy p. K. Pestę, Prezesa MPWiK w Brodnicy p. Jacka Sochackiego, Prezesa zarządu PEC w Brodnicy p. G. Malinowskiego Pestę.
Jako pierwsze na forum wystąpiły dzieci z Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawczyniami pp. A. Agatowską i K. Kędziorską. Dzieci otrzymały pamiątkowe książeczki.
W pierwszym etapie edukacyjnym wyróżnione zostały następujące osoby:
kl. I – wych. p. A. Głodowska:
Szymon Pętlicki, Jakub Paliński, Maja Kamińska, Jagoda Jasińska.
kl. II – wych. p. K. Zdanowska:
Martyna Tomaszewska, Agata Zielińska, Lena Maćkiewicz, Oskar Paterewicz, Hanna Teska, Aleksander Łapkiewicz
kl.III – wych. p. Alina Zielińska:
Filip Żulewski nagrodzony również jako najlepszy uczeń pierwszego etapu edukacyjnego ( nagrodę ufundowała i wręczyła radna Gminy Osiek p. Joanna Grochocka), Kamil Grochocki, Eryk Przybyliński, Magdalena Studzińska, Marcel Stocki.
👏👏👏👏
II Etap Edukacyjny:
klasa IV – wych. p. M. Platta:
Gabriela Czyżewska – 5,27 Natalia Kiełpińska – 5,27 Amelia Bazarghideanu- 5,0 Zuzanna Dąbrowska – 5,0 Amelia Brodowska – 4.91 Dawid Kędziorski – 4,82
kl. V – -wych. M. Owczarek- Boraczyńska:
Hubert Sosnowski – 5,33 Nadia Kochańska- 4,92 Ksawier Zielinski 4.92
kl. VI – wwych. p. A. Sroka:
Julia Tarantowicz – 5,17 kl.
VII – wych. p. M. Sosnowska:
Wiktoria Wojciechowska- 5,42 (otrzymała nagrodę za najwyższą średnią klas IV – VIII ufundowaną przez ppłk. rezerwy p. K. Pestę,) Marika Platta 5,21 Martyna Krzemińska 5,17 Eliza Czyżewska 5,2 Zofia Grochocka 4,92.
Nagrody dla przedszkolaków oraz klas IV-VII ufundowała Rada Rodziców.🙂
kl.VIII – wych. p. M Bekier:
Jakub Dąbrowski – 5.06( statuetkę najlepszy absolwent ufundował dyr. szkoły p. Z. Gutowski, nagrodę ufundował wójt Gminy Osiek p. P. Chudy), Nadia Stachewicz – 4,94 (nagrodę ufundował p. Jacek Sochacki prezes MPWiK w Brodnicy), Natalia Mleczewska – 4,89 ( nagrodę ufundował p. G. Malinowski Pesta Prezes Zarządu PEC w Brodnicy).
Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
Następnie wręczono nagrody za szczególne osiągnięcia :
Wiktoria Wojciechowska – finalistka kuratoryjnego konkursu przedmiotowego (nagrodę ufundował p. Jan Sulecki przew. Rady Gminy), Adam Marchlewski laureat wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego (nagrodę ufundował p. J. Michałowski vice przew. Rady Gminy), Kamil Dąbrowski za działalność w SU ( nagrodę ufundował p. M. Rempuszewski radny Gminy Osiek) Kinga Makowska najlepsza bramkarka (nagrodę ufundował dyr. szkoły p. Z. Gutowski), Natalia Mleczewska za udzial w życiu religijnym parafii (nagrodę ufundował proboszcz par. Strzygi ks. kan. J.M. Jastrzębski., Bibliotekarka p. A. Rempuszewska wręczyła nagrody dla najlepszych czytelników a pp. M. Boraczyńska i M. Sosnowska uhonorowały uczestników przedmiotowych konkursów kuratoryjnych. Pamiątkowe statuetki otrzymali również „Mali Tancerze”, którzy pod opieką pp. K. Zdanowskiej i A. Zielińskiej swymi występami uświetniali uroczystości szkolne oraz promowali szkołę w środowisku lokalnym. Następnie wystąpiła klasa VIII dziękując wszystkim za wspólnie spędzone lata w szkole podstawowej, natomiast klasa VII pożegnała klasę VIII przejmując pałeczkę najstarszych uczniów.🧑‍🎓
Na koniec przemówili zaproszeni goście i Pan Dyrektor, który podziękował wszystkim za współpracę i życzył udanych wakacji, przypominając jednocześnie o bezpiecznym zachowaniu w czasie wypoczynku letniego.🌞🌼🌸

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.